Działki budowlane w sąsiedztwie lasu

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
68 000,00 PLN , Pow. 1 000 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 000 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Będźmierowice
Numer oferty:
764679
Cena za m2:
68,00 PLN
Na sprzedaż działki budowlane w Będźmierowicach w gminie Czersk w powiecie chojnickim
Teren nieogrodzony i nieuzbrojony częściowo porośnięty drzewami.
Dojazd droga gminna nieutwardzona oraz udział w drodze. 
Oznaczenie gruntu RVI
Na dzialki zostały wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny
- powierzchnia zabudowy do 120 m2
- szerokość elewacji frontowej do 15 m
- wysokość zabudowy do 10 m
- dopuszcza się podpiwniczenie 
- geometria dachu - dach symetryczny dwuspadowy o kącie nachylenia połaci dachowych od 35 stopni do 45 stopni sytuowany równolegle lub prostopadle do frontu terenu w odniesieniu do linii zabudowy. 
- zaopatrzenie w energie elektryczną z projektowanego przyłącza do sieci elektroenergetycznej
- zaopatrzenie w wodę z wodociągu miejskiego
- odprowadzanie ścieków sanitarnych do projektowanego bezodpływowego zbiornika na nieczystości stałe lub oczyszczać w przydomowej oczyszczalni ścieków. 
Dwie działki w trakcie podziału. 
Działka pow. 1000 m2  cena 68 000 zł
Działka pow.  1099 m2 cena 75 000 zł  - możliwość dokupienia części działki rolnej o powierzchni 5444 m2. 

Działki położone w spokojnej okolicy
Kupujący nie płaci prowizji.
Możliwość uzyskania dofinasowania z Urzędu Miejskiego w Czersku do budowy przydomowej oczyszczalni ścieków, szczelnego zbiornika bezodpływowego lub przydomowej przepompowni ścieków oraz studni

Czersk oddalony około 7 km
Chojnice oddalone około 40 km
Gdańsk oddalony około 90 km

Serdecznie zapraszam na prezentację.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Magdalena Delerue numer licencji 25532 Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.